سلام میخواستم بدونم چیکار کنم که شوهرم بهم توجه کنه

یعنی چطوری دل شوهرم رو بدست بیارم و اونم حرف منو گوش بده

دوست دارم شوهرم دیوونم بشه و بیاد سمتم و بهم محبت کنه ولی خیلی سرده و بی محبت ومن گرم و پراحساس و نمیدونم آیا غر زدن به شوهر یا گریه کردن یا غیرمنطقی بودن در رفتار با آنها زدگی از من بوجود آورده؟


سوال دوم اینکه زندگی ما بهتر نشده و هرروز داره بدتر میشه یعنی اوائل خیلی خوب و خوش بودیم الان بعد ۵ سال ازدواج فقط ۸ ماه اول خیلی خوب بود

البته ۶ سال باهم دوست بودیم

ممنونم از سایت خوبتون.


پاسخ:

با سلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر ؛ روش جلب توجه آقایان و یا جذب آنها بصورت کلی در همه یکسان نیست و نمیشه استقراء تامی در نظر گرفت بلکه مساله مانند خیلی از مسائل کلی و نسبی هست و مصادیق آنها هم متفاوت ومتغیر ، اما با این حال چند نکته ای هست که هر مردی رو یعنی شوهر رو جذب میکنه و به چندتای آنها اشاره ای گذارا  خواهم کرد:


ابهت مردان رو حفظ کنید؛

مردان رو معمولا با ابهت میشناسند لذا روزی که شما اومدین و خود سرکاری کردین و توی کارها اجازه از ایشون نگرفتید سبب میشه که این آدم مردانگی رو از دست بده و خب تبدیل به یک زن ضعیف میشه که اون موقع دوتا زن نمیتونند با هم زندگی کنند.

درضمن میتونید اگه ابهت مردتونو نگه داشتین بیشترش هم بکنید ، چطوری؟! با الفاظی مثل تو مرد منی تو خوشتیپ منی(خوشکل برای خانم هست دقت کنید!)  و امثال این کلمات..


قدرطلبی و خشن بودن مردان خود یک موهبت الهی هست

وقتی شما درک کردین که مردان رو باید با خشن بودن ذاتی و قدرت طلبی شناخت دیگه علاقه مند میشین که تازه این حالت رو بیشتر در اینها ببینید ، اما خودتون هم باید رفتار زنانه رو حفظ کنید و به هیچ وجه رفتار مردانه انجام ندید اتفاقا اگه هردو توی حالت خود قوی تر بشن و جلو هم برن خیلی بیشتر به هم جذب میشن


گریه نکنید، غر نزنید، غیر منطقی با مسائل برخورد نکنید

به این معنا که خانم ها فکر میکنند که با گریه کردن میتونند خشم و عصبانیت شوهر خود رو کم کنند یا محبت آنها رو جلب کنند ، در حالی که خلاف این فرضیه صحیحه! یعنی رابطه رو خرابتر میکنید، پس چه کار باید کرد؟ خب جواب بسیار ساده هست میتوان گریه نکرد و همینطور غر نزنید اما درعوض خیلی با اعتماد به نفس و محکم با مسائل اولا با حساسیت برخورد نکنید و دوما منطقی بازخورد بدین یعنی در رفع مساله منطقی پیش برید و آروم و شمرده حرف بزنید و خب میدونیم که باید در زمان و مکان مناسب گفتگو باشه نه موقع خستگی و رابطه جنسی و از این قبیل موارد ..

اما نکات دیگری نیز هست که اولا همین نکات رو عملی کنید و دوما  میتونید برای آگاهی از آنها مشاوره تلفنی یا تلگرامی با ما با هم داشته باشید، سالم باشید.