سلام چرا برخی زنان از جمله همسر من از رابطه جنسی دخولی ارضا نمیشوند و لذت نمیبرند و هرچه تعداد رابطه جنسی هم زیاد هست باز بهانه میگرین و گاری از پیش نمیبرن؟ چرا ارگاسم خانم من وقتی رابطم زیاده باز به حدی نمیرسه کا لذت ببره و همیشه ناراضی هست؟

من همیش رابطمو سریع انجام میدم و حوصله ی معاشقه هم ندارم.

من ۲۹ زنم ۲۸ سالشه . ممنونم از سایت خوبتون .


پاسخ :

سلام نقش عوامل روحی و روانی در ارضا نشدن از مقاربت رو میشه اینچنین توضیح داد که


لازمه ارضای جنسی زنان پیشنوازی و معاشقه است ، اگر به اندازه کافی پیشنوازی نداشته باشید اساسا تحریک جنسی کامل نخواهد شد،اما برخی از زنان هستند که علیرغم داشتن یک معاشقه طولانی مدت از رابطه دخولی به ارگاسم نمیرسند و ناچارند با مالش ناحیه کلیتوریس به ارگاسم برسند ، علت آنست که حساسیت این ناحیه نسبت به ناحیه درونی واژن بیشتر است ، فراموش نکنیم دختران باکره ای که  به خودارضایی اعتیاد داشته اند برای حفظ بکارت ،  اولین بار حس لذت جنسی را از ناحیه کلیتوریس تجربه کرده اند شاید یکی از دلایلی که باعث میشود آنها در آینده از رابطه جنسی دخولی لذت نبرند  همین عامل باشد ، نکته قابل توجه دیگر اینکه اگر تحریک جنسی زنان ناقص باشد  رابطه جنسی برای آنها مصداق یک عمل ورزشی خواهد بود


برخی محققان معتقدند با این فرض که در اثر مقاربت در رابطه جنسی، سطح داخلی بافت کلیتوریس تحریک شود.در نتیجه دیواره واژن همان کلیتوریس است. ضمنا در برخی از زنان ناحیه کلیتوریس وسیع تر بوده و لذا شدت تحریک این دسته از زنان باید شدید تر از سایرین باشد یعنی این دسته از زنان نیاز دارند تا در هنگام ارتباط زناشویی با همسرشان، برای رسیدن به مرحله ارگاسم بیشتر مورد تحریک قرار گیرند. این در حالیست که زنانی با بافت طبیعی و معمولی نیازی به تحریکات شدید تر و بیشتر ندارند. شناخت این مساله در بهبود کیفیت رابطه زناشویی در زوجین کمک شایان توجهی خواهد کرد.

 کاربران محترم سایت مرکز مشاوره زندگی بهتر وبرتر عوامل تاثیر گذار دیگر بر ارضا نشدن از رابطه دخولی رو هم متعدد هستن که از حوصله خارج هست و در سوال دیکری اگر مطرح بشه پاسخ داده خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب : goo.gl/yPYXcU

مطالب پیشنهادی :