سلام با پسری 1سال دوست بودم که دوستم آشنامون کرده بود و وقتی دید که جدی شده خودشم باعث بهم خوردن رابطمون شده هرچی از گذشتمو زندگیم میدونست گفته.الان نزدیک 2ماه میشه که تموم کردیم میخوام برگردونمش باید چکار کنم


پاسخ:

باسلام ، "روش برگرداندن دوست پسر" رو از من خواسته بودین! خوب اول توضیحی عرض کنم،دوست شما امکان داره بدلیل حسادت یا مصلحت یا نه اصالا آزار و اذیت و اینکه خوششون میاد کسی رو اذیت کنند خواستند رابطه ای شکل بدهند و خراب کنند ، حالا به هر دلیلی که بوده  رابطه شما با این اقا پسر اصلا بر اساس شناخت صحیحی شکل نگرفته، درضمن معلوم نیست ملاک ایجاد و شکل رابطه با جنس مخالف در شما چیه؟! ایا ازدواجه؟ پس چرا به این شکل با این وضعیت اول شروع میشه و بعد چقدر زود هم از هم میپاشه؛ تازه شما اگه بخواین به فرض ایشون به خواستگاری شما بیان و ازدواج کنید تو همون ۲ ماه اول اقدام میکردند، پس بیخودی تلاش نکنید برش گردونید!

بعلاوه اینکه آیا شما دوست دارید شخصی شمارو وابسته خودش کنه تا در رابطه بمانید؟! مسلما خیر، پس تلاش نکنید که شخصی رو بزرو نگه دارید، موندنی راهش رو پیدا میکنه و رفتنی بهانه اش رو، و کسی که ماند درستش اینه که بیشتر به سمت ازدواج فکر کنه تا اینکه در دوستی بمانه،چرا که ماندن در دوستی ببشتر نشانه ی ضعف و عدم مشخص کردن تکلیف خود با خودشه!

اگه در سن کمتر ز ۲۲ هستین اصلا به این احساسات توجه نکنید و اگه بیشتر هست باید به سمت و سوی ازدواج حرکت کرده و پیشنهاد میککنم عاجزانه که دوست انتخاب نکنید چون کالای ازدواج نیستن ، حالا تحت هر شرایطی کسی هم دوست گرفتین اگه به ازدواج فکر نمیکنه رهاش کنید، چون درسته مدتی خوش میگذره ولی ۴ تا عیب در دوستی ها مشهوده یکی وابستگی مفرط هست و تازه بعد قطع رابطه به همون اندازه که رابطه به طول انجامیده ترک و رهایی وابستگی هم سخت تره و بعد از آن افسردگی خفیفی شامل حال دخترا و حس بی اعتمادی بیشتر متوجه پسران میشه،حال هم که از من درخواست میکنید که روش برگرداندن دوست پسر به رابطه دوستی بگم که نشونه ی وابستگی شما هست و تازه عاشق هم نمیشین! چون یکی از ۱۶ ویژگی عشق استقلال هست که وابستگی مخالف یکی از شرایط عشقه پس مخالف با خود عشقه،پس خواهش میکنم تجدید نظری کنید، واگه باز سوالی بود در قسمت نظرات بفرمایید.

سالم باشید.

مطالب پیشنهادی:

قبلا با دخترا رابطه جنسی داشته،میخواد با من ازدواج کنه، حس تنوع طلبی باز هم میاد سراغشون؟

استرس دارم که درمورد رابطه جنسی که با دوست پسرم داشتم به همسر آیندم بگم

روش ترک وابستگی چیه؟

میترسم که نکنه قبلا با کسی دوست بوده باشه