سلام علت تغییر ناگهانی رفتار مردان رو میخوام بدونم

با شوهری که هر لحظه تغییر میکنه چه رفتاری داشته باشم؟

نمیدونم چرا شوهرم باهام سرد شده یعنی دوستم نداره انگار،میخوام بدونم علت قهر مردان چیه؟ شوهرم عشقم هست اما حالا که سرد شده یه جایی یه مطلبی خوندم چرا مردها بی احساس میشوند میگفتم مگه میشه البته قبل ازدواج ها ، شوهرم عوض شده و کمی عوضی! ببخشید یعنی قبلا با من خیلی خوب بود و چشمم رو من بود اما حالا چند نفر باهاش دوست هستن و من حتی مطمئنم و با چشمای خودم دیدم شوهرم دوست دختر داره،تو هر جمعی یه اخلاقی داره

تو یک جمع غریبس توی یک جمع خیلی گرم اینقد گرم و توی یه جمع دیگه غریبست واصلا انگار منو نمیشناسه و موقعی هم که تنهاییم از خواهر هم انگار نزدیک تریم..به نظرتون علت چیه؟چه جوری باهاش رفتار کنم؟


پاسخ:

با سلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر

باید بگم که این تغییرات رفتاری دلایل مختلفی دارد گاهی اوقات دلیل آن به اقتضای سنی بر میگرده که بیشتر در نوجوانان اتفاق میفته. یا گاهی اوقات هم ممکن است شما بیش از اندازه وسواس به خرج میدهید.و حساس شده اید  ممکنه شما با این طرز فکر منزوی بشین.اگر به تازگی اینطور شده به دوستتون  فرصت بدین.بهترین پیشنهاد بنده به شما اینه در اوقاتی که تنهایید. با هم دردو دل کنید. شاید واقعا مشکلی پیش اومده. که شما بی خبرید. ولی بطور مستقیم دلیل این رفتارشو نپرسید.