سلام من مشکلی که با زنم دارم اینه که زنم خیلی لاغره و من توی رابطه جنسی ازش لذت نمیبرم و دوست دارم چاق بشه و اصلا اهل گفتگو مخصوصا توی زمانی که از سرکار میام و رابطه میخوان نیستم ، اول میخوام بدونم آیا این حالت که من دوست دارم زنم چاق باشه عیبه؟ و دوم اینکه چجوری به زنم بگم که کمی چاق بشه و لاغر نمونه آخه تو رابطه اصلا لذت نمیبرم دوست دارم چاق باشه و گوشتی تا کمی شهوتم اوج بگیره جون سرد مزاج هستم البته خود همسرم هم سرد مزاجه و دیگه بدتر ، ولی من میخوام کاری کنم که اون چاق بشه ولی نمیدونم چیکار کنم که همسرم کمی چاق بشه؟ ممنونم از وبلاگ خوبتون من از کاربرای همیشگی سایت شما هستم.


پاسخ:

باسلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر، البته که نظر لطف شماست که به ما حسن نیتی دارید جهت مداومت در صف کاربرای سایت ، حالا برای حل مشکل سرد مزاجی خود اولا و بالذات کار کنید. در این زمینه دارو ها و قرصهایی وجود داره که حال جنسی رو تنظیم میکنه و میتونید بخش زیادی از سردی مزاج رو برطرف کنید اما اون بخشی که اشاره فرمودید خانم شما لاغر اندام هستند رو میتونم بفهمم که برای شما جذابیت جنسی نداره لذا حال که جزو ملاک ها  ی شما قرار داره در زمان و مکان مناسب نه اون موقعی که میل خودتون هست! چون اشاره فرمودید که از سر کار میاین رابطه میخواین خب بذارین کمی خستگی در کنید بعد ، چون یکی از نبایدهای رابطه جنسی زمانی که خستگی عارض باشه هست ، پس بذارید یه موقعیت بهتر ، اما راجب لاغری خانم هم نباید مقایسه کردن رو به هیچ عنوان استفاده کنید؛ اما حال میشه گفت که با گفتگویی مبنی بر اینکه تو با این فرم بدنت خوشکلی اما لذت رابطه رو کمتر کرده و البته میدونم که تو هم دوست داری لذت در رابطه جنسی دوطرفه باشه اما بیا این اصول رو انجام بده ، مثلا پودر چاقی و عوض کردن روند تغذیه خود و ورزش کردن و خوردن قرص چاقی و همینطور از طرف مشکلات روانی کم کردن استرس و اضطراب از خود و محیط خانه و اصول دیگری که در این زمینه هست

اما برای اینکه دقیقتر بررسی بشه با ما مشاوره تلفنی یا تلگرامی داشته باشید و اگه شیراز هستین مشاوره حضوری در خدمتیم ؛ سالم باشید.