خطری که اخیرا در حال گسترش هست و خیلی از موارد مشاوره ای هم در این باب مشاوره می گیرند خیانت ها و روابط نامشروعی هست که از همین شبکه های دسته جمعی و اجتماعی در دسترس و آنلاین اینترنتی ایجاد میشن، متاسفانه طلاق هم بصورت خیلی ساده اما واقعا سهمگین و خطرناک در دام خانواده هایی که خانم یا آقا مشغول چت به افراد دیگر هست بسیار زیاده و یا حتی گروه هایی که حاوی مطالب ارزشمنده ولو روانشناسی باشه!

 به عنوان  مثال من خودم گروه روانشناسی داشتم در تلگرام و خیلی ها میومدن میگفتن که میخوان طلاق بگیرن ! بعدکه مشکلشون رو کنکاش میکردم ریشه برمیگشت به همین گروه! به این صورت که اوائل مزاحم به پی وی اون خانم شده و بعد ها با نرم نرم صحبت کردن وابستگی ها و مسائل دیگه و یا اسم خواهر برادری! و مسائل دیگه زندگی همو به آتش می کشند..

حالا من گروه خودم رو به عنوان مثال آوردم ، حتی بعضا در گروه های مذهبی هم زیاد مشاوره داشتم که منشا مشکلشون بوده حالا در هر عنوانی و رنگ و لعابی باشه حواستون باشه، حالا بصورت تلفنی و موارد دیگر مشابه که در دسترس هستند روابط رو به بیرون از مجازی می برند و جای هیج شک و شبهه ای باقی نمیمونه که آسیب رو نتیجه میده..

لطفا مراقب باشید..