۱-پسر مورد علاقه شما سر کلاس دانشگاه با همه گرم می گیره و لی شما می تونید اصلا بهش توجه نکنید و بی محلش کنید ..لذا اون پسر توی ذهن خودش شما رو یک دختر نجیب و با کلاس فرض می کنه و جذب شما میشه فقط کافیه یکم خاص باشین ..رژ کمرنگ و آرایش کمرنگ می تونه تاثیر گذار باشه .
 

2-مدتیه عاشق پسری شدین اما نمی تونید بهش ابراز عشق کنید و میخواهید که خود اون پسر به سمت شما بیاد .....یه کلک قدیمی که همیشه جواب داده ...وقتی به نزدیکی اون پسر می رسید کمی رفتارتون رو عوض کنید و یک نوع شرم رو توی راه رفتنتون جا بدید....همیشه پیش خواهرش(اگر داشت اگر هم نداشت دختر خاله دخر دایی کفایت می کنه ) ازش تعریف کنید تا اون هم به گوشش برسونه ..وقتی توی کوچه اونو تنها دیدن بهش سلام کنین وحال خواهرش(یا همون...) روبپرسین ..بعد از مدتی اون پسر شیفته رفتار شما میشه وشما به هدفتون رسیدین ..فقط یه چیزی که خیلی مهمه اینه که اون پسر متوجه نشه این رفتارها عمدیه تا این رفتار های شما رو قبول کنه و ........حالشو ببردیگه

3-راه حل سوم مربوط به دخترایی هستش که عاشق یک پسر خیلی مذهبی میشن ..رفتن مرتب به مسجد به گونه ای که اون پسر متوجه بشه ...بستن مقنعه های عراقی که نجابت اشد شمارو نشون بده ...شرکت متعدد و همیشگی در مراسم هایی که اون پسر شرکت می کنه به گونه ای که اون متوجه بشه و راهش هم اینه که خیلی طبیعی برید و ازش تایم مراسم ها رو بخواهید ..این روش برای دخترهایی که توی شهر های مثلا مذهبی هستن جواب میده .........!!!اونوقت اون پسره میره پیش مامانش میگه مامان من یه دختر میشناسم که هر روز توی نماز جماعت شرکت می کنه ..خیلی نجابت داره ..میشه بریم خواستگاریش !


ادامه

4-راه چهارم خیلی سادس فقط کافیه که توی مهمونی ها و جا های شلوغ کمی به خودتون شخصیت بدین ..یعنی چی ؟ یعنی اینکه بسپارین به پسر عمو جونتون که بره پیش اون پسره و از خوبی و شخصیت شما بگه البته قبلش باید پسر عمو(شخص جاسوس) رو توجیه کنی  که سوتی نده ..!البته یک راه دیگه ای هم که وجود داره اینه که پسر عمو و یکی از دوستانش برن پیش اون پسره و شروع کنن به تعریف و تمجید از اون دختراون پسره هم می شنوه و یه فکرایی می زنه توی سرش ..!بله نقشه شما گرفته ..

5-این راه خیلی سخت و دشواره و نیازمنده تحمل کردنه یکسری مشکلات است از قبیل تحمل رد شدن  .در این روش شما باید خیلی با صداقت و رک و راست برید پیش اون پسر و بهش بگین که من به شما علاقه مند شدم ومی خوام که شما مردزندگی من باشید .مطئنن اگر یک روش جواب بده برای اینده همین یکیه هر چند که به خاطر غرور کاذب و ناشی از نجابت ساختگی خیلی از دختر ها به مرد مورد علاقه شون نمی رسن . !!

6- زدن وبلاگ و نوشتن مطالبی علیه جامعه ای مردها .. اوه اوه این یکی اخرشه کلی هم طرفدار داره مرگ سوارن ....مطمئن باش جواب میده

زیاد حس نوشتن نداشتم فکر کنم همینقد بس باشه وگرنه می توستم چندین صفحه دیگه هم بتایپم اما گفتم هم خلاصه باشه هم راحتر خونده بشه...اگر شما هم روش جدیدی دارین ارائه بدین تا دنباله این مطلب گذاشته بشه ....!!!
مطلبی از amin
منبع:www.kahkeshantanz.blogfa.com