خواهر بزرگترم و مجردم برای همسرم پیامهای احساسی میفرسته

سلام من ازدواج کردم و در عقد هستم متاسفانه خواهرم مجرد هست که البته از من بزرگتر هست جدیدا می بینم برای همسرم پیامهای احساسی میفرسته لطفا بگید چکار کنم ؟


پاسخ:

خواهر گرامی سلام . طبیعی است که برای هر خانمی این نگرانی پیش بیاید و ترس از دست دادن همسر و یا نفوذ رقیبی (حتی خواهر شما) در او شما را آشفته کند اما راهکار شما کاملا ساده و آسان است اینکه نقش خود را برای همسر خود پررنگ تر کنید و زیرکانه و با هنر زنانه خود حریم روابط زناشویی خود را بدست بگیرید و البته آرامش خود را حفظ کنید . این پیامها شاید نشان از نیاز به ابراز احساسات خواهر شما باشد اما به هیچ وجه بزرگنمایی و حساسیت را در خود زیاد نکنید . فکر کردن به این موضوع و بزرگنمایی هم به شما آسیب میزند و هم روابط شما را در خانواده تضعیف میکندو خدانکرده برای خواهر شما هم آسیب زاست . پس خونسرد باشید و بهترین محبت ها را به همسرتان داشته باشید و هنگامی که با شماست فضای آرامش و محبت بیشتر را ایجاد کنید . حتما همسر شما اینقدر پختگی دارد که دایره احساسات خواهر شما را بزرگتر نکند و موقعیت خودش را در خانواده متزلزل نکند . البته این که شما به همسرتان اعتماد داشته باشید منجر میشود که همسرتان هم به شما اعتماد کند و صداقت در رفتار و گفتار از خودش نشان دهد . 

خواهرم شما با تدبیر لازم خود و تلاش در جهت هر چه بهتر کردن روابط (برطرف کردن نیازهای جسمی، روحی و روانی همسر، ایجاد هیجان در رابطه با شوخی ها و ... و ایجاد فضای امن ، آرام و گرم) اطمینان داشته باشید که همسر شما به هرگونه رابطه احتمالی خارج از رابطه زناشویی خاتمه داده و هر لحظه با اشتیاق به سمت همسرش شتافته تا روح تشنه خود را از چشمه زلال محبت و عشق در رابطه با همسر عزیز و گرامیش سیراب نماید. 

بسیار عادی و طبیعی زندگی خود را ادامه دهید و نگذارید چند پیامک احساس منفی در شما ایجاد کند . البته میتوانید در جهت بازدارندگی ، مثلا از پیامی که خواهر شما به همسرتان داده از خواهرتان تشکر کنید مثلا بگویید چقدر پیام زیبایی فرستاده بودی عالی بود . البته با آرامش و لبخند این به خواهر شما میفهماند که حس اعتماد در بین شما وجود دارد و هیچ چیز پنهانی در رابطه شما نخواهد بود و شما با همسرتان در این مساله صادق و راحت هستید اما تاثیرش را روی طرف مقابل شما میگذارد.

در پایان این نکته ضروری است که خواهر شما هم نیاز به محبت و احساسات دارد سعی کنید رابطه خود را به او نزدیک تر کنید و فضای آرامشبخشی هم برای او بوجود آورید تا تنهایی او باعث نشود که دچار اشتباهاتی ناخواسته گردد. سالم باشید .


مطالب پیشنهادی:

رفیق داداشم خواستگارم شده

همسرم محبت کردن بلد نیست

همسرم با دخترا ی فامیل چت میکنه

عوامل پاره شدن و پارگی پرده بکارت

ازدواج با دختر چادی

علت تغییر رفتار مردان

خون بعد مدفوع