سلام خسته نباشید ببخشید من مدت ۵ ساله با یه آقا رابطه دارم و دوستیم خلاصه اینکه دوست پسرم  شدن و قصد ما کاملا جدی هستش و یه بارخواستگاریم اومدن و  من به دلیل سنه کمم گفتم دوساله آینده من خیلی خیلی این آقا رو دوست دارم و حاضرم بمیرم واسش اما دیگه ازاینکه بهش برسم نا امید شدم و حوصله کش دادن بیشتر این رابطه رو ندارم به همین دلیل رابطه ازجانبه من سرد شده و همش احساس تنوع طلبی دارم و همین خیلی اذیتم میکنه

کمکم کنید .


پاسخ:

باسلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر 

خواهر گلم قبل از شروع عنوان کنم که نفرمودید که سنتون چقدره؟ اما به هرحال میدونیم سن ازدواج باید بالای ۲۲ باشه در شرایط عادی کمتر از آن بدلایلی ازجمله نرسیدن به ثبات شخصیتی و دلایل متعدد دیگری توصیه نمیشه اما سن ازدواج بصورت خوب از ۲۵ تا ۳۵ هست

اما حالا شما میفرمایید که من قصدم ازدواجه ولی خوب اومدن خواستگاری و من قبول نکردم شما باید تجدید نظری در ملاکهای دوستی بین شما و این آقا و یا هر آقا پسر دیگری رو اول بدونید و اگه اشتباهه تصحیحش کنید .


ما میدونیم که ملاک اول ازدواج مشخص کردن تکلیفه! وقتی شما هنوز مشخص نکردید به جه دلیل میخواین ازدواج کنید خوب پس ملاک اول ازدواج رو هم حتی ندارید پس دست نگه دارید!


اما یک سری خصوصیات ذاتی هست که از طرف شما با این توضیحات هنوز به کالای ازدواج تبدیل نشدید ولی طبق توصیحات شما این آقا پسر شرایطش خوبه نسبتا که آمدن و قصد ازدواج رو داشتن اما اینجا شما موضوع صحبت من هستین که میفرمایید من اینگونه هستم!

خوب با این شرایط اگه سنتون هنوز به سن قانونی(۲۲ برای ازدواج) نرسیده خوب فعلا به فکر ارتقای سطح شخصیتی ؛درسی و تحصیلی و بهتر کردن وضعیت سلامتی خودتون از جمله ورزش کردن و کارهایی که به سلامتی شما کمک میکنه باشید .


هیچوقت هم فکر نکنیدایشون همون شاهزاده بر اسب سفیدتون هستن!

چرا که در روابط دوستی من ۲۰ درصد خوبیهامو بیشتر نشون میدم و ده درصدی بدیهامو مخفی میکنم و خوب با این حساب طرف واقعا به اشتباه میفته و فریب میخوره اما در محیط زندگی و ازدواج که مشترک میشه متوجه میشین کلاه سرمون رفته!

اما نکته ای که قابل توجه هست این هست که همه ی ما دوست داریم خوشبخت زندگی کنیم اما در حالتی که انسان دچار هیجاناته نباید تصمیم گرفت چرا که احتمال خطا و اشتباه چندین برابره مخصوصا در انتخاب مهمتری مانند ازدواج


بذارید مقداری زمان بگذره و بعد در حالت عادی تصمیم بگیرید 

تازه مگه ازدواج پایان کاره که شما بخواین این احساس معلق بودن رو با ازدواج از بین ببرید خوب پس تکلیف شناخت درست چی میشه؟ به من نفرمایید که ما تو این مدت همو شناختیم!


بله راجب به رنگ مورد علاقه و امثال اینها و اینکه من دوست دارم بجای ترشی ماست با ماکارونی بخورم خوب خوبه! اما شناختی در جهت مشکلات شخصیتی این اقا به ما نمیده و نخواهد داد شما اگه این ۵ سوال رو به ۵۰ سال ادامه بدین شناخت درستی مبنی بر ملاکهای ازدواج برای شما بوجود نمیاد .


پس تجدید نظری کرده و در صورت نیاز با آیدی تلگرام من یا شماره تلفن همراه من در تماس باشید

سوالات در سایت رایگان اما مشاوره تلفنی و تلگرامی به مدت یک ساعت ده تومان هست

آیدی تلگرام مشاور ؛ @alihosseinpoororiginal

شماره  تلفن همراه مشاوره : 09337961073

سالم باشید . 


مطالب پیشنهادی:

چطوری بفهمم خواستگارم معتاده یا نه؟

دوست پسرم ازم سرد شده

شوهرم با دوست دخترش رابطه داره 

شوهرم منو اصلا نمیخواد

شوهرم با دوست دخترش رابطه داره، میره بیرون باهاش

شوهرم دوست دختر داره

به شوهرم میگم عاشقتم میگه دروغ میگی!

همسرم اصلا برای نزدیکی میلی نداره

چیکار کنم شوهرم دوستم داشته باشه؟

یه پسر منو واسه ازدواج میخواد

روش وادار کردن دوست پسر برای ازدواج

چیکار کنم شوهرم به حرفام توجه کنه؟

چطوری بفهمم شوهرم دوستم داره؟