سلام.خسته نباشید.

من 23سالمه و همسرم 28سالشه و الان 4ساله که ازدواج کردیم و 3ساله که عروسی کردیم یه بچه 2ساله هم دارم.

من خیلی همسرمو دوسش دارم و از دوس داشتن زیادی بهش خیلی گیر میدم.میگم نباید هیچ زنی برات زنگ بزنه حتی در رابطه با کاری.هیچ جا بدون من نرو.در ضمن منم بدون اون هیچ جا نمیرم.

جمعه هفته گذشته سالگرد ازدواجمون بود و من ازش خیلی انتظار داشتم ولی اون خستگی سفر کاریشو بهونه کرد و باهام دعوا کرد بخاطر اینکه بچه اذیتش میکرد و نتونست بخوابه.اومد تو اتاق جاکفشی بلند کرد پرت کرد زمین و شکوندش

و دیشب هم ازش خواستم توی زندگی خواهراش دخالت نکنه.ایراد نزاره روی شوهراشون و سرش تو لاک خودش باشه و یه خونه بگیره تا از پیش مادرشوهرم اینا بریم.بازم باهام دعوا کرد و صندلی میزارایش را زد به آینه قدی و کل آینه خرد شد و مادرش و پدرش دویدن اومدن اتاقمون و بجای اینکه بچشونو دعوا کنن هر چی از دهنشون در اومد به من گفتن

بعد اینکه اینا رفتن از اتاقمون من و همسرم باهم صحبت کردیم تا 3صبح و در اخرم شوهرم ازم عذر خواهی کرد و باهم خوابیدیم.ولی من خسته شدم ازکاراشون.

خانواده همسرم هرکاری که برای شوهرم که صدالبته پسرشونم هست میکنن به من منت میذارن من از خانواده شوهرم بدم میاد نه از شوهرم انها رو خوشم نمیاد دوست ندارم باهاشون رفت و آمد کنم برای قطع رابطه با خانواده شوهرم میخواستم خونه بخریم که دعوا شد مخصوصا از مادر شوهرم خیلی بدم میاد برخی مواقع هم دخالت خواهر شوهرم رنجم میده .

من چیکار کنم؟؟زده شدم از همسرم و زندگیم.ولی از ته قلبم دوسش دارم شوهرمو


پاسخ:

اسلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر


نگاه کنید خواهرم در یک زندگی همیشه پستی ها و بلندی های زیادی وجود داره . اکثر مشاوران معتقدند که  بهترین زندگی اونی نیست که توش مشکلاتی وجود نداشته باشه . بلکه بهترین زندگی اونیه که زن و شوهر خوب بلد باشند مشکلاتشون رو حل کنند. 


نکته مهم اینه که شما باید بدونید که خانمها شخصیتشون با مردها بسیار متفاوت هستش . بطوری که اگر متوجه این‌تفاوت ها نباشید . خیلی خیلی در عذاب خواهید بود. 


در پیام بالا شما اطلاعات کمی در اختیار ما نهادید . اما با همین اطلاعات کم هم میتوانیم . نکاتی رو از زندگی و شخصیت شما حدث بزنیم . 


نکته مهم این هست که شما شخصیت . احساسی - خود شیفته - کمال گرا - و انحصار طلبی هستید. 


اگر این‌مشاوره رو قبل از ازدواج انجام میدادید 


 بهتون میگفتم که قبل از اینکه ازدواج کنید حتما اول این صفاتتون رو اصلاح کنید. 


البته الان هم دیر نشده . میتونید با مراجعه به مشاور این‌نکات رو اصلاح کنید. 


نصیحت‌کلی من به شما اینه یک مرد مثل یک مشت شن میمونه هر قدر بیشتر دستت رو فشار بدی بیشتر مشت شما از شن خالی میشه ،پس هیچ گاه فشار بیش از اندازه ،گیر دادن های الکی و غیره نکنید. نکته مهم دیگر این هست  که شما جزئی نگر هستید و حساسیت های جزیی زیادی دارید. باید طی یک فرایند برنانه ریزی شده سعی کنید که  کلی نگر بشید و تعدیل بشه این روحیه تون ،مطمینا  با تعدیل برخی روحیه هاتون خیلی از مشکلاتتون کمتر میشه . سالم باشید .


مطالب بیشتر:


شوهرم بهم خیانت میکنه چیکار کنم؟