سلام ، من با همسرم ۴سال ازدواج کردم ، از ابتدای زندگی مشکلات زیادی داشتیم ، اخیرا نماز نمیخونه ، گاهی اوقات مشروب میخوره ، بنظر شما بچه دار شدن از چنین مردی صلاح؟


پاسخ:

باسلام حسین پور هستم مشاور زندگی بهتر وبرتر، اول باید عنوان کنم که همان مشکلاتی که ابتدای زندگی داشتین خودش میتونه مقدمه این مشکلات و مسائل فعلی خانوادگی شما باشه،  که البته بیان نکردین که متوجه باشیم که آیا علت میتونن باشن یا خیر، اما به هرحال با اینکه مساله رو خیلی کلی بیان کردین میشه گفت که تغییر باور ها و اعنقادات در ایشون رخ داده به دلیل مشکلات گذشته و احتمالا نحوه برخورد شما در زندگی مشترک، و خوردن مشروب هم میتونه به دلیل رهایی از بار مشکلاتش باشه با اینکه میدونیم که کار اشتباهی هست و دردی رو درمان نمیکنه اما روش برخورد با این مساّئل رو باید یاد گرفت و انجام داد

بله! اگه به من بفرمایید که خیلی کارها کردم میفهمم اما حقیقت چیز دیگری است یعنی کارهای زیاد دلیل بر کار درست انجام دادن نیست بله! برخی هاش درست از آب در اومده ولی مهم انجام تمام اصول و نکات هست یا حداقل اکثرش!

اما اولین توصیه من بازنگری رقتارهای خودتون هست اگه رفتاری نادرست ازتون سر زده و یا میزنه ترک کنید و در صدد نبایدها ی این آقا حرکت نکنید دومین توصیه غر نزدن و منطقی برخورد کردن با مساله هست سوم گریه نکردن در این مواقع از رفتار شوهرتون چهارم اینکه اگه اینها اثر نکرد واسطه برای بهتر کردن رابطه خودتون انتخاب کنید.

اما بعد از اینکه واسطه رو از اقوام و خویش یا دوستان انتخاب کردین و کارساز باز نبود میتونید از وساطت مشاور استفاده کنید مثلا خود من هم میتونم به عنوان واسطه کاری براتون در اون مرحله اگه برسیم انجام بدم و بعد از این اتمام حجت بر این آدم هست عزیز

اتمام حجت یعنی چه؟

یعنی بعد از اینکه من اینکار ها رو کردم اگه اگه من نمیتونم با این خصوصیات این آدم کنار بیام تصمیم به طلاق میگیرم و خود طلاق هم من خیلی حرف در بارش دارم که برای کسی که میخواد اقدام کنه حتما لازمه بشنوه


اما مساله اصلی بچه دار شدن در زمان وجود مشکلات آیا خوبه؟ من کاری به بحث صرف نماز نخوندن ندارم، یا مشروب خوردن و امثال این مشکلات ،شما هر مشکلی توی زندگی مشترک داشته باشید با اومدن بچه اون مشکل برطرف نمیشه و حل نخواهد شد بلکه بدتر و شدیدتر میشه، و این مطالعات نشون داده و من از تو جیبم در نمیارم، پس خواهش میکنم یه بچه رو هم این وسط نیارین بدبخت کنید، اول تلاش کنید مشکلات رو تاجایی که میشه حل کنید و آینده خوبی هم تضمین کنید سپس بچه رو در محیط امن و امان و با محبت پدرو مادر بیارید.

اما شما عجله نکنید و با اعتماد به نفس نکات رو رعایت کنید و پیش برید من امیدوارم زندگی بهتری داشته باشیداگه مشاوره بخواین اینجا کلیک کنید.، سالم باشید.